Polish English French German Italian Portuguese
 
 
 
 

Czytaj więcej...Chór Świętego Wojciecha uświetnił swoim śpiewem tegoroczną Pasterkę. Kolędy rozbrzmiewały na przemian, przy wtórze orkiestry i głosach chórzystów, przeplatane śpiewem ludu, tworząc podniosłą atmosferę tej cichej i wyjątkowej nocy.

Czytaj więcej...W drugim dniu obchodów 750-lecia w Sarnowie, w ramach przeglądu chórów powiatu rawickiego w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła wystąpiło osiem zespołów chóralnych, w tym Chór św. Wojciecha.

Czytaj więcej...W kościele św. Andrzeja Boboli w Święto Maryi Panny Królowej Polski, w 221. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, o godzinie 12:15 odbyła się koncelebrowana Msza Święta w intencji Ojczyzny.

Czytaj więcej...Majówka, czas relaksu i odpoczynku, stała się okazją do wspólnego grillowania dwóch rawickich chórów: Wojciecha i Miriam. Była kiełbaska, przejażdżka bryczką, granie, tańce i śpiewy.

Czytaj więcej...T

riduum Paschalne to okres obejmujący trzy, niepowtarzalne dni w życiu każdego chrześcijanina. To właśnie w tym czasie wierzący mogą przygotować się na przyjście Chrystusa. To czas celebracji najważniejszych momentów katolickiej wiary: męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa.